Bədii gimnastika üzrə 1-ci beynəlxalq “Ojaq Cup” yarışının ikinci gününə yekun vuruldu.

Bədii gimnastika üzrə 1-ci beynəlxalq “Ojaq Cup” yarışının ikinci gününə yekun vuruldu.

Yarışın ikinci günündə 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011-ci illər və gənclər yaş qrupu üzrə gimnastlar çıxış etdilər.

“Ocaq Sport” klubunun gimnastlarının nəticələri ilə sizləri tanış edirik:

2015-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında çoxnövçülükdə çıxışına görə:

Kamilla Bağırova – 3-cü yer

 

2015-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında topla çıxışına görə:

Kamilla Bağırova – 3-cü yer

 

2015-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında alətsiz çıxışına görə:

İsabella Məhərrəmzadə – 2-ci yer

Xəzra Qasımlı – 2-ci yer

 

2014-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında alətsiz çıxışına görə:

Nilufər Qasımova – 1-ci yer

 

2014-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında çoxnövçülükdə çıxışına görə:

Nərgiz Əliyeva – 3-cü yer

 

2014-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında topla çıxışına görə:

Nərgiz Əliyeva – 1-ci yer

 

2014-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında halqa ilə çıxışına görə:

Fatimə Tanrıverdiyeva – 3-cü yer

 

2013-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında alətsiz çıxışına görə:

Aylin Yusifli – 2-ci yer

 

2013-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında gürzlərlə çıxışına görə:

Aylin Yusifli – 2-ci yer

 

2013-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında halqa ilə çıxışına görə:

Gülizar Şərifova – 1-ci yer

 

2013-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında alətsiz çıxışına görə:

Fidan Əlizadə – 2-ci yer

 

2013-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında topla çıxışına görə:

Sara Atakişiyeva – 1-ci yer

 

2013-cü il təvəllüdlü gimnastlar arasında çoxnövçülükdə çıxışına görə:

Aylin Yusifli – 2-ci yer

Sara Atakişiyeva – 3-cü yer

 

2012-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında hala ilə çıxışına görə:

Məryəm Baloğlanova – 1-ci yer

 

2012-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında çoxnövçülükdə çıxışına görə:

Məryəm Baloğlanova – 3-cü yer

 

2012-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında topla çıxışına görə:

Anna Satayukova – 1-ci yer

Leyla Nemakina – 2-ci yer

 

2011-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında alətsiz çıxışına görə:

Maiia Kazaçuk – 1-ci yer

 

2011-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında halqa ilə çıxışına görə:

Fatimə Zeynalova – 1-ci yer

Azadə Atakişiyeva – 2-ci yer

 

2011-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında gürzlərlə çıxışına görə:

Maiia Kazaçuk – 1-ci yer

 

2011-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında topla çıxışına görə:

Maiia Kazaçuk – 1-ci yer

 

2011-ci il təvəllüdlü gimnastlar arasında çoxnövçülükdə çıxışına görə:

Maiia Kazaçuk – 1-ci yer

Azada Atakişiyeva – 2-ci yer

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir